Language Selection

About Us

Togahh is one of the leading travel companies in Turkey. He has nearly 10 years of travel experience. Togahh is proud to offer a wide range of services to meet all the needs of its customers, always with an innovative attitude in an extremely demanding and busy business world.

Our main mission is to provide comfort and convenience to our patients who speak Turkish, English, German, French, Russian, Georgian, Hebrew and Arabic as if they were serving in their own country. Through our professional team, we are able to provide health services in the fields of health tourism (Health Tourism) and tourist health (health services for traveling tourists).

We strive to go above and beyond for our clients no matter the challenge. We aim to deliver our very best work every single day across our services.

Mission, Vision and Values

OUR

Mission

Our mission consist to protect and improve the mental and physical health of our people in line with the understanding of patient-oriented contemporary health service delivery. Also, to provide the highest quality health service to our patients with the latest information and technology, to provide appropriate infrastructure support for health professionals, especially physicians and to receive vocational training and scientific research at international standards.

OUR

Vision

Openness to innovations with a scientific and researcher approach, adhering to ethical values, focusing on teamwork and prioritizing employee satisfaction, careful, friendly, hardworking attitude towards patient rights and satisfaction.

OUR

Values

We strive to go above and beyond for our clients no matter the challenge. We aim to deliver our very best work every single day across our services.

What Do Our Clients Say About Us?

Tatil, Tur ve Gezilerimize katılan müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir. Siz de tatile gitmek, tura katılmak, geziye katılmak istemez misiniz?

01

Kız arkadaşım ile kendimize bir vakit ayıralım istedik ve tatile çıktık. Rehberler ve yetkililer çok ilgililer. Memnun kalır mıyız diye tereddüt ettik fakat Togahh bu tereddütümüzü yersiz bıraktı.

Adem Çetin
Passenger

02

Eşimle balayına çıkmak için başvuru yapmıştık. Çok memnun kaldık hatta 2023'de ise yurtdışı tatili planımız var tekrar Togahh.com'u tercih edeceğiz. Teşekkürler

Ali Vural
Passenger

03

İlk defa tek başıma bir tura katıldım. Şansıma mı bilmiyorum ama diğer yolcular da çok eğlenceliydi. Yolculukta firmayla ilgili bir sorun yaşamadım, gayet ilgili ve saygılılardı. Tekrar tercih edebilirim.

Çiğdem Alkan
Passenger
Contact via Instagram Contact via Facebook Contact via WhatsApp Contact Us